Nabídka masáží

Vyberte si…

Masáž zad a hýždí, Masáž horních končetin

 

Indonéská balijská masáž – celotělová

Masáž z indonéské provincie Bali je kombinací tradiční medicíny systémů Indie, Číny a jihovýchodní Asie. Dříve byla směrována hlavně princeznám, nyní se z královských paláců rozšířila dál a dnes patří ke každodenní péči o tělo. Balijské masáže zahrnují úžasné relaxační i tonizační techniky, akupresurní techniky, reflexologii a aromaterapii s okouzlující vůní plumérie, růže, jasmínu, kokosu, citronové trávy a santalového dřeva. Provádí se na masážním lehátku, zprvu přes sarong, poté intenzivními olejovými hmaty. Při masáži je odhalena pouze ta část těla, která je masírována. Bali indonéská masáž vám dodá tu pravou maximální relaxaci, zároveň hloubkově promasíruje a prohřeje ztuhlé svalstvo a dodá ztracenou energii a vitalitu.

60 min, 690 Kč

Indonéská masáž hlavy

Má vynikající antistresové účinky, harmonizuje tělo i duši, prokrvuje pokožku. Při pravidelných návštěvách odstraňuje bolesti hlavy a očí, napětí  v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů. Masáž probíhá v sedě přes oblečení bez použití olejů. Začíná se na šíji a krku, pokračuje se na hlavu a obličej, zakončuje se u ušních lalůčků. Doporučuji pohodlné triko pokud možno bez límce a s dlouhým rukávem.

30 min, 250 Kč

Masáž zad a hýždí

Jde o klasickou regenerační masáž zad a hýždí obohacenou o hmaty z balijské masáže zaměřenou na maximální regeneraci klienta. Tato masáž slouží k odstranění zablokování krční páteře a tím i k odstranění bolestí hlavy a migrén. Dochází při ní k uvolnění zatuhlé šíje, krční páteře, bolestí podlopatkové oblasti i oblasti křížové.

40 min, 350 Kč

Masáž horních končetin

Velmi často považujeme své ruce za cosi samozřejmého a věnujeme jim velmi nedostatečnou péči. Na pracovištích musíme mnohdy vykonávat řadu úkonů a pohybů, které svaly jednostranně namáhají, proto je vhodné masáží paží a rukou účinně odstranit nebo zmírnit emocionální napětí a stres. Svaly a kosti paží a rukou jsou mnohem drobnější, proto se některé hmaty provádí pouze jednou rukou, jemněji, menším tlakem a mnohem důkladněji. Masáž paží a rukou má pak nečekaně uklidňující a uvolňující účinek.

30 min, 250 Kč

Masáž dolních končetin

Jde o klasickou sportovní a regenerační masáž obohacenou o prvky z balijské masáže. Tato masáž prokrvuje dolní končetiny a uvolní namáhané nohy, zmírňuje stres, zlepšuje krevní oběh, také čistí tělo od toxinů a nečistot. Stimuluje reflexní body chodidel. Provádí se vleže, zprvu zadní strana nohou, poté se klient otočí na záda a masíruje se přední strana končetiny.

30 min, 250 Kč

 Masíruji zdravé osoby, v případě jakýchkoli pochybností je vhodná předchozí konzultace s lékařem. Masáže jsou na vlastním uvážení a masážní salon nenese zodpovědnost za případné nežádoucí účinky.